Најново
-20%
Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) syrah red Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) syrah red
11.990 ден.15.000 ден.
11.990 ден.15.000 ден.
-20%
Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
11.990 ден.15.000 ден.
11.990 ден.15.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg dahila red Coccolle седиште MYDO 0-36kg dahila red
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg pure blue Coccolle седиште MYDO 0-36kg pure blue
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg urban grey Coccolle седиште MYDO 0-36kg urban grey
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-10%
Kinderkraft High хранилка FINI - (full grey) Kinderkraft High хранилка FINI - (full grey)
6.980 ден.7.750 ден.
6.980 ден.7.750 ден.
Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey
  • Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey

Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey

2.180 ден.
Шифра на производ: CUTIE
Достапност: На залиха
Количина:

Мини велосипед туркалото за вашето дете е придвидено за возраст од првата година до 25 кг тежина. 

Обезбедете му на детето учење низ игра кое ќе претставува вистинско уживање благодарение на веселите бои и интересните форми. 

Kinderkfraft CUTIE велосипед туркалото ќе помогне вашето дете да одржува рамнотежа и додато ќе влијае на развојот на моторичките способности. 

Висината на седиштето која се подесува „расте“ заедно со детето, има распон од 25 до 28cm.

Тркалата кои се изработено од EVA пења се издржливи, а поради нивниот распоред загарантирана е стабилноста за време на туркањето и возењето. 

Задното тркало има стабилни и издржливи лежишта кои ќе допринесат возењето по нерамен терен да биде удобна. 

Гумираните рачки на воланот се прилагодени за најмладите, спречуваат лизгање.

Според сигурносните стандарди, воланот има ограничен домен на вртење. Затоа нема да морате да се грижете дека вашето дете ќе се преврти за време на учењето да врти. 

Челичниот рам е издржлив и отпорен на оштетување.
Тежина: 1,8 kg
Висина: 37 cm
Ширина: 50 cm
Ширина на рачката: 22 cm
Дијаметар на тркалото: 15 cm

Хемиската и механичка сигурност на производот е потврдена и е тестирана во склад со Европскиот Стандард EN 71-1.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Kinderkraft велосипед туркало - CUTIE honey Мини велосипед туркалото за вашето дете е придвидено за возраст од првата година до 25 кг тежина.  Обезбедете му на детето учење низ игра кое ќе претставува вистинско уживање благодарение на веселите бои и интересните форми.  Kinderkfraft CUTIE велосипед туркалото ќе помогне вашето дете да одржува рамнотежа и додато ќе влијае на развојот на моторичките способности.  Висината на седишт.. Category: Product #: CUTIE Regular price: 2.180 ден. 2.180 Available from: Либерта