Најново
-20%
Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) syrah red Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) syrah red
11.990 ден.15.000 ден.
11.990 ден.15.000 ден.
-20%
Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
11.990 ден.15.000 ден.
11.990 ден.15.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg dahila red Coccolle седиште MYDO 0-36kg dahila red
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg pure blue Coccolle седиште MYDO 0-36kg pure blue
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg urban grey Coccolle седиште MYDO 0-36kg urban grey
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-10%
Kinderkraft High хранилка FINI - (full grey) Kinderkraft High хранилка FINI - (full grey)
6.980 ден.7.750 ден.
6.980 ден.7.750 ден.
Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm
  • Креветче - MARSELL 120/60cm

Креветче - MARSELL 120/60cm

7.980 ден.
Шифра на производ: MARSELL
Достапност: На залиха
Количина:

Креветот за бебиња MARSELL е изработен од внимателно избрано борово дрво. Предните страници се украсени со интересни детали кој го прават овој модел на бебешко креветче да изгледа уште поатрактивен! 

Посебната обработка на боровото дрво ја зацврснува целата структура на креветот, а посебно дното како елемент кој е најмногу изложен на оптоварување.


Креветчето за бебе MARSELL има опција за едноставно подесување на висината на лежиштето на три нивоа. Изберете ја висината во зависност од возраста и потребите на вашето бебе. 

Прво (највисоко ниво) предвидено за возраст до 6 месеци.

Второ (средно ниво) предвидено за возраст од 6 месеци до 1 година.

Трето (најниско ниво) предвидено за возраст од преку 1 година.

 

MARSELL детското креветче е практично и за поголеми деца. Доколку сакате вашето дете самостално да излегува од креветот (тето ниво) доволно е само да ги извадите трите странични пречки во средината. На тој начин вашето дете ќе може да излегува самостално од креветот без прескокнување.

Начинот на монтирање е лесен и не одзема многу време.


Внатрешни димензии: 120x60 cm

Надворешни димензии: 125x66x94 cm

Опција за вадење на трите странични пречки.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Креветче - MARSELL 120/60cm Креветот за бебиња MARSELL е изработен од внимателно избрано борово дрво. Предните страници се украсени со интересни детали кој го прават овој модел на бебешко креветче да изгледа уште поатрактивен!  Посебната обработка на боровото дрво ја зацврснува целата структура на креветот, а посебно дното како елемент кој е најмногу изложен на оптоварување. Креветчето за бебе MARSELL има опција за е.. Category: Product #: MARSELL Regular price: 7.980 ден. 7.980 Available from: Либерта