Најново
-20%
Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) syrah red Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) syrah red
11.990 ден.15.000 ден.
11.990 ден.15.000 ден.
-20%
Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey Количка Coccolle AMBRA 2021 (3 in 1) urban grey
11.990 ден.15.000 ден.
11.990 ден.15.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg dahila red Coccolle седиште MYDO 0-36kg dahila red
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg pure blue Coccolle седиште MYDO 0-36kg pure blue
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-25%
Coccolle седиште MYDO 0-36kg urban grey Coccolle седиште MYDO 0-36kg urban grey
7.500 ден.10.000 ден.
7.500 ден.10.000 ден.
-10%
Kinderkraft High хранилка FINI - (full grey) Kinderkraft High хранилка FINI - (full grey)
6.980 ден.7.750 ден.
6.980 ден.7.750 ден.
Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам
 • Kunert Master (2 in 1) црн рам

Kunert Master (2 in 1) црн рам

21.480 ден.
Шифра на производ: MASTER
Достапност: На залиха
Количина:

Kunert Master количката за бебе совршено ја комбинира удобноста со традицијата.
Kunert Master има прекрасен дизајн, елеганција и практичност при користењето.
Мултифункционалната количка Master е предвидена за вашето бебе од раѓање до 3,3-5 годишна возраст.
Сите делови од количката може да се ротираат во правецот на возење или спрема родителите во зависност од потребата и желбата.
Произведена е во Европската Унија и ги исполнува сите неопходни безбедносни и сигурносни стандарди.

РАМОТ НА КОЛИЧКАТА

Лесна алуминиумска конструкција со тркала со полна гума и амортизери за удобно возење;
Опција за монтирање на корпата, спортрското седиште и транспортерот на самата конструкција;
Голема пространа шопинг торба со опција за закачивање на количката;
Подесување на висината на рачката обложњна со квалитетна еко кожа за удобност и лесно одржавање;
Едноставно склопување на рамот;
Мали димензии во склопена варијанта;
Тежина на рамот со тркалата: 8,6 kg;
Димензии: 85x41x60 cm;

КОРПА ЗА БЕБЕ

Практична рачка обложена со квалитетна еко кожа;
Опција за подеусвање на наслонот внатре во корпата;
Опција за подесивање на тендата;
Опција за лулање на рамна површина;
Меко душече и опција за вадење на внатрешната облога на корпата при перење;
Тежина на корпата: 3,8 kg;
Внатрежни димензии на корпата: 83x37x57 cm;

СПОРТСКО СЕДИШТЕ

Опција за подесување на тендата и можност за целосно отстранување;
Преден браник обложен со квалитетна еко кожа;
Подесување на наслоност во 4 позиции – од лежечка до седечка;
Подесување на држачот за нозе;
Сигурносен појас со 5 точки;
Внатрешни димензии на спортското седиште: dužina 91cm x širina 35 cm;
Тежина на спортското седиште: 4,5 kg;


СЕТОТ 2 во 1 ВКЛУЧУВА:

Алуминиумски рам со тркалата;
Пространа корпа за бебе со тенда и зимска навлака;
Спортско седиште со тенда и зимска навлака;
Голема торба за мајката;
Пространа шопинг торба на самата конструкција;
Мрежа против инсекти;
Држач за чаша;


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Kunert Master (2 in 1) црн рам Kunert Master количката за бебе совршено ја комбинира удобноста со традицијата. Kunert Master има прекрасен дизајн, елеганција и практичност при користењето. Мултифункционалната количка Master е предвидена за вашето бебе од раѓање до 3,3-5 годишна возраст. Сите делови од количката може да се ротираат во правецот на возење или спрема родителите во зависност од потребата и желбата. Произ.. Category: Product #: MASTER Regular price: 21.480 ден. 21.480 Available from: Либерта