Најново
Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)
 • Invictus V plus (3 in 1)

Invictus V plus (3 in 1)

35.184 ден.43.980 ден.
Шифра на производ: V plus
Достапност: На залиха
Количина:


Invictus V plus детските колички се опремени со лесен алуминиумски рам, сигурносен систем која спречува случајно склопување на количката и инонативен max-click систем за поставување на корпата, спортското седиште и транспортерот на рамот од количката.
Тркалата се исполнети со гел. Цетралната кочница и модерниот систем за ублажување на вибрациите за време на возењето обезбедуваат удобност. Предните тркала се ротирачки, но може и да се фиксираат во еден правец на движење.

Стабилната рачка на рамот го олеснува транспортот.
Рачката за управување е обложена со еко кожа и може да се подесува по висина. За одржувањето на количката да биде полесно, и држачот за нозе на спортското седиште е обложен со еко кожа.
Спортското седиште, корпата и транспортерот може да се монтираат во двата правци на движење.


Рам – конструкција
Тркала полнети со специјален гел
Длабока корпа
Спортско седиште
Транспортер
Адаптери за транспортерот
Елегантна торба за мајката со подлога за пресоблекување
Затворена елегантна торба за шопинг на рамот од количката (од еко кожа) со опција за заклучување
Покривка за дожд
Мрежа против инсекти
Држач за шише на рамот од количката 

РАМ 
Боја на конструкцијата (рамот): сребро, злато или бакарно злато 
Изработен од лесен и цврст алуминиум 
Лесно склопување и расклопување
Посебна рачка за пренос
Рачка за туркање која може да се прилагодува во повеќе позиции
Систем за заштита од случајно склопување
Модерно и едноставно склопување – Max-click механизам

ТРКАЛА
Гел тркала (полнети)
Анти шок систем (амортизери)
3 пара амортизери (6 амротизери - удобно возење) 
Амортизери на сите 4 тркала - удобна амортизација со вкупно 6 амортризери: 2 на предните тркала, 2 на задните тркала и 2 додатни амортизери на конструкцијата
Предните тркала ротираат 360* и може да се фиксираат, за возење право
Средишна централна кочница на задната осовина
Модерната кочница е со stop-go систем

КОРПА
Гондола/корпа - оригинален дизајн
Внатрешно обложена со памук
Едноставно монтирање на корпата на рамот – Max-click механизам
Деликатна ткаенина и душече внатре во корпата
Модерен систем за вентилација
Зимска прекривка за корпата (штити од остри временси услови)
Опција за прилагодување на наслонот на лежиштето на корпата
Рачката на корпата овозможува лесен транспорт дури и кога внатре и бебето

СПОРТСКО СЕДИШТЕ
Едноставно монтирање на спортското седиште на рамот – Max-click механизам
Опција за монтирање на спортското седиште во двата правци (така да бебето гледа нанапред или назад кон родителот)
Предна зимска прекривка (штити од остри временски услови)
Посебна мека подлога на седиштето
Додатно душече на седиштето
Регулација на наслонот на седиштето во повеќе позиции вклучително и целосно лежечка
Прозор за проветрување на задниот дел од тендата
Модерна вентилација на спортското седиште
Сигурносен појас со 5 точки на врзување
Опција за отстранување на предниот браник
Предниот браник е обложен со еко кожа (едноставно за чистење)
Регулација на висината на држачот за нозе
Држачот за нозе е обложен со еко кожа (едноставно за чистење)

ТРАНСПОРТЕР
Транспортерот е погоден за пренос на деца во автомобилот, а може да се монтира и на рамот од количката со помошна адаптерите кои се вклучени во комплетот
Едноставно монтирање на транспортерот на рамот – Max-click механизам (со адаптери)
Транспортерот има функција за лулање со опција за блокада на лулањето
Опција за монтирање на рамот во двата правци 
Сигурносен појас во 3 точки на врзување
Предна зимска прекривка (штити од остри временски услови)
Подлога за бебето
Подесивање на рачката за носење

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Invictus V plus (3 in 1) Invictus V plus детските колички се опремени со лесен алуминиумски рам, сигурносен систем која спречува случајно склопување на количката и инонативен max-click систем за поставување на корпата, спортското седиште и транспортерот на рамот од количката. Тркалата се исполнети со гел. Цетралната кочница и модерниот систем за ублажување на вибрациите за време на возењето обезбедуваат удобност. П.. Category: Product #: V plus Regular price: 35.184 ден. 35.184 Available from: Либерта