Најново
Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)
  • Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)
  • Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)
  • Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)
  • Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)
  • Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)
  • Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)
  • Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)
  • Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)

Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1)

66.980 ден.
Производител: JUNAMA
Шифра на производ: S LINE DUO
Достапност: На залиха
Количина:

Junama Diamond s-line Duo slim количката за близнаци се одликува пред се со стабилната и цврста конструкција која гарантира сигурност на вашите деца. 

Рамот на количката за близнаци Junama Diamond s-line Duo slim е доволно простран што пружа повеќе простор за комбинирање на деловите од сетот на самата конструкција. Токму поради тоа, во количката можете да возете деца со различна возраст. 

Детските корпи, спортските седишта и транспортерите  може да се постават на рамот од количката во двата правци на движење. 

Алуминиумскиор рам се склопува лесно и едноставно. Опцијата за вадење на сите четири тркала допринесува за додатна заштеда на простор при складирање. Без разлика на редоследот на вадењето и фиксирањето на деловите од сетот, рамот на количката останува избалансиран. 

Тркалата се полнети со гел и се доволно големи и стабилни да ја издржат тежината на две деца. Предните тркала имаат опција за ротирање со што се олеснува управувањето. Дури и при максимално оптеретување тркалата се подвижни и стабилни. 

Амортизерите може да се подесуваат со што се ублажуваат вибрациите за време на возење по нерамен терен. 


КОРПАТА ЗА БЕБЕ

Се користи од раѓање до 6 месеци
Едноставно монтирање на рамот од детската количка во двата правци 
Мека подлога за лежење внатре во корпата за бебе 
Подесувачка пространа тенда која штити од сонце и студ 
Вентилационен систе внатре во корпата за бебе
Зимска прекривка која штити од студ
Опција за подесување на позицијата на наслонот
Подесување на наслонот на корпата од надворешната страна со што вашето дете ќе продолжи мирно да спие
Стабилна и цврста рачка за транспорт на корпата
Корпата може да послужи и како монтажно креветче
На рамна површина има опција за лулање

 

СПОРТСКО СЕДИШТЕ

Се користи од 6 месеци до 3-3,5 години
Едноставно монтирање на рамот од количката во двата правци на движење
Зимска прекривка за нозете која штити од студ
Додатна мека подлога на седиштето
Пространа подесувачка тенда која штити од сонце и студ 
Опција за подесување на наслонот (од лежечка до седечка позиција)
Сигурносни појаси во 5 точки на врзување
Опција за регулација на висината на појасот
Заштитна рачка на спортското седиште која може да се извади
Подесување на држачот за нозе кој е обложен со еко кожа за лесно одржување 

 

Сетот 4во1 од количката за близнаци вклучува:

Рамот со тркалата
Две спортски седишта
Две корпи за бебе
Shopping torba на рамот од количката
Две торби за мајката
Две покривки за дожд
Две мрежи против инсекти
Две зимски прекривки за седиштата
Две зимски прекривки за корпите
Држач за чаша

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
JUNAMA Junama Diamnod S line Duo количка за близнаци (4 in 1) Junama Diamond s-line Duo slim количката за близнаци се одликува пред се со стабилната и цврста конструкција која гарантира сигурност на вашите деца.  Рамот на количката за близнаци Junama Diamond s-line Duo slim е доволно простран што пружа повеќе простор за комбинирање на деловите од сетот на самата конструкција. Токму поради тоа, во количката можете да возете деца со различна возраст.  .. Category: Product #: S LINE DUO Regular price: 66.980 ден. 66.980 Available from: Либерта