Најново
Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black
  • Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black

Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black

3.490 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: RUNNER
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft Runner Vintage дрвениот баланс велосипед со додатоци со сигурност ќе ги исполни сите ваши очекувања и потребите на детето. 

Runner Vintage дрвениот детски баланс велосипед е наменет за деца од 3 години. Неговата цврста структура е изработена во склад со најновите сигурносни стандарди, а механизамот за заклучување на волнот го намалува ризикот од паѓање.

 
Карактеристики:

-за деца од 3 години (до 35 kg)

-ја подобрува рамнотежата и моторичкиот развој на детето 

-цврста конструкција направена според најновиот безбедносен стандард EN 71-1

-рачка за носење на самата конструкција

-удобно и мека седиште со опција за подесуање во опсег од 37-44 cm

-изработен од брезово дрво

-тркалата кои се изработени од EVA пења се отпорни на нерамнини

-модерен дизајн

-квалитетна завршна изработка која не остава нерамни и остри делови

-рачката за управување е обложена со мека гума која спречува лизгање

-додатна опрема: звонче и торбица за малите предмети

 

Спецификација:

Тежина: 3,4 kg

Должина: 83 cm

Ширина: 38 cm

Висина: 54 cm

Дијаметар на тркалата: 28 cm

начин на монтирање:


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft баланс велосипед RUNNER Vintage black Kinderkraft Runner Vintage дрвениот баланс велосипед со додатоци со сигурност ќе ги исполни сите ваши очекувања и потребите на детето.  Runner Vintage дрвениот детски баланс велосипед е наменет за деца од 3 години. Неговата цврста структура е изработена во склад со најновите сигурносни стандарди, а механизамот за заклучување на волнот го намалува ризикот од паѓање.   Карактеристики: .. Category: Product #: RUNNER Regular price: 3.490 ден. 3.490 Available from: Либерта