Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural
 • Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural

Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural

3.980 ден.
Шифра на производ: 18070
Достапност: На залиха
Количина:

Дрвениот баланс велосипед UNIQ е наменет за деца со возраст од 2 години. Со меко и стабилно седиште, метлана носечка конструкција во комбинација со брезово дрво, овој баланс велосипед вашето дете ќе го обожава. 

UNIQ баланс велоспиедот е лесен и има две практични рачки за носење.
Обезбедете му на вашето дете учење низ игра. Користењето на баланс велоспиедот му овозможува на вашето дете развој на моторичките способности и ја подобрува координацијата. Детето учи самостојно да одржува рамнотежа и се припрема за возење на класичен велосипед. 

Карактеристики:

За возраст од 2 години до 35кг.

Го развива чуството за рамнотежа и го унапредува моторичкиот развој на детето. 

Лесна и стабилна конструкција дизајнирана во склад со сигурносниот стандард EN 71-1.

Меко седиште монтирано на металниот носач кој има опција за подесување на висината во опсег од 30-40 cm.

Две рачки за носење, на рамот и на воланот.

Дијаметар на тркалата - 28cm

Тркалата изработени од EVA пења ги намалуваат вибрациите за време на возење по нерамен терен.

Квалитетната завршна изработка обезбедува ивиците да немаат груби или остри елементи.

Гумираната рачка за возење спречува пролизгување.

Блокадата на аголот на вртење на воланот спречува прекумерно вртење и паѓање на детето. 

 

Димензии на производот:

Ширина: 40 cm

Дијаметар на тркалата: 28 cm

Должина: 83 cm

Висина: 54 cm

Тежина: 2,7 kg

начина на монтирање;


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Kinderkraft баланс велосипед UNIQ natural Дрвениот баланс велосипед UNIQ е наменет за деца со возраст од 2 години. Со меко и стабилно седиште, метлана носечка конструкција во комбинација со брезово дрво, овој баланс велосипед вашето дете ќе го обожава.  UNIQ баланс велоспиедот е лесен и има две практични рачки за носење. Обезбедете му на вашето дете учење низ игра. Користењето на баланс велоспиедот му овозможува на вашето дете раз.. Category: Product #: 18070 Regular price: 3.980 ден. 3.980 Available from: Либерта