Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
Kinderkraft CRUISER grey
  • Kinderkraft CRUISER grey
  • Kinderkraft CRUISER grey
  • Kinderkraft CRUISER grey
  • Kinderkraft CRUISER grey
  • Kinderkraft CRUISER grey
  • Kinderkraft CRUISER grey

Kinderkraft CRUISER grey

7.980 ден.
Шифра на производ: CRUISER
Достапност: На залиха
Количина:

Количката за бебе Kinderkraft CRUISER е совршено решение за долги или кратки прошетки. 
Kinderkraft CRUISER детските колички се предвидени за возраст од раѓање до 15 kg. 

Пред се функционална, детската количка CRUISER ќе му ја пружи целата непоходна безбедност на вашето бебе благодарение на големите тракала од полна гума.


Поради својата големина и состав, тракалата со погодни за возење и по нерамен терен.


Алуминиумскиот рам поседува унапреден систем за заштита од случајно склопување. 


На самата рачка за туркање се наоѓа дел кој е обложен со мека пења која спречува пролизгување на рацете за време на возењето.


Централната кочница со едно притискање истовремено ги блокира двете задни тркала.


Отворената шопинг торба на самата конструкција е погодна за складирање на сите неопходни предмети кои ви се потребни за време на возењето.


Пространото и удобно седиште е опремено со сигурносен појас во 5 точни на врзување со што се гарантира сигурноста и безбедноста на вашето дете.
Рамките од појасот се обложени со меки подлоги со што движењето на детето во количката е удобно.


Наслонот на седиштето поседува опција за подесување на положбата. 


Едноставно и брзо ќе го спуштето седиштето во лежечка положба или ќе го подигнете во зависност од потребите на детето.


Заштитната пречка поседува послужавник кој е погоден за храна или чашка со опција за демонтажа.


Подесувачката тенда на спортското седиште штити од сонце, а во комбинација со зимската навлака е идеално решение за студените зимски денови.


Во комплет со количката за бебе Kinderkraft Cruiser добивата покривка за дожд, држач за чаша на рамот од количката и зимска прекривка за спортското седиште.

Предвнидена за возраст: од 0 -15kg.
Тежина на количката: 7,6 kg.
Додатна опрема: Покривка за дожд, држач за чаша, зимска прекривка.

начин на монтажа:


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Kinderkraft CRUISER grey Количката за бебе Kinderkraft CRUISER е совршено решение за долги или кратки прошетки.  Kinderkraft CRUISER детските колички се предвидени за возраст од раѓање до 15 kg.  Пред се функционална, детската количка CRUISER ќе му ја пружи целата непоходна безбедност на вашето бебе благодарение на големите тракала од полна гума. Поради својата големина и состав, тракалата со погодни за в.. Category: Product #: CRUISER Regular price: 7.980 ден. 7.980 Available from: Либерта