Најново
Распродадено
Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink
  • Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink

Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink

2.180 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: 17397
Достапност: Распродадено
Количина:

Мини велосипед туркалото за вашето дете е придвидено за возраст од првата година до 25 кг тежина. 

Обезбедете му на детето учење низ игра кое ќе претставува вистинско уживање благодарение на веселите бои и интересните форми. 

Kinderkfraft CUTIE велосипед туркалото ќе помогне вашето дете да одржува рамнотежа и додато ќе влијае на развојот на моторичките способности. 

Висината на седиштето која се подесува „расте“ заедно со детето, има распон од 25 до 28cm.

Тркалата кои се изработено од EVA пења се издржливи, а поради нивниот распоред загарантирана е стабилноста за време на туркањето и возењето. 

Задното тркало има стабилни и издржливи лежишта кои ќе допринесат возењето по нерамен терен да биде удобна. 

Гумираните рачки на воланот се прилагодени за најмладите, спречуваат лизгање.

Според сигурносните стандарди, воланот има ограничен домен на вртење. Затоа нема да морате да се грижете дека вашето дете ќе се преврти за време на учењето да врти. 

Челичниот рам е издржлив и отпорен на оштетување.
Тежина: 1,8 kg
Висина: 37 cm
Ширина: 50 cm
Ширина на рачката: 22 cm
Дијаметар на тркалото: 15 cm

Хемиската и механичка сигурност на производот е потврдена и е тестирана во склад со Европскиот Стандард EN 71-1.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft баланс туркало - CUTIE pink Мини велосипед туркалото за вашето дете е придвидено за возраст од првата година до 25 кг тежина.  Обезбедете му на детето учење низ игра кое ќе претставува вистинско уживање благодарение на веселите бои и интересните форми.  Kinderkfraft CUTIE велосипед туркалото ќе помогне вашето дете да одржува рамнотежа и додато ќе влијае на развојот на моторичките способности.  Висината на седишт.. Category: Product #: 17397 Regular price: 2.180 ден. 2.180 Available from: Либерта