Најново
Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
 • Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green

Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green

10.490 ден.11.990 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: EASY TWIST
Достапност: На залиха
Количина:

Трицклот Kinderkraft Easy Twist е  предвиден за деца со возраст од 9 месеци до 5 години. 
Kinderkraft Easy Twist трициклот за деца е изработен од магнезиум и е особено издржлив и стабилен. 
Тркалата се изработени од полна гума и нема потреба од нивно надувување. Отпорни се на пробушувње дури и кога се вози по нерамен терен.
Освен стабилната конструкција, безбедноста ја гарантираат и сигурносните појаси на седиштето во 5 точки на врзување.
Висината на сигурносните појаси се подесува на 3 нивоа, што значи дека нивната висина секогаш ќе биде правилно прилагодена и постевена според детето.


Трициклот Easy Twist поседува функција на слободно тркало, педалирањето на детето да не влијае на движењето на трициклот кој се управува од родителот со помош на рачката за туркање. 
Седиштето поседува опција за ротирање во двата правци на возење. Доволно е да го притиснете дугмето и вашето дете ќе се сврти во вашиот правец.
Доколку детето е свртено нанапред, во секој момент ќе може да го надгледувате благодарение на прозорчето кое е поставено на врвот од пространата тенда.
Easy Twist трициклот поседува додатна опција за спуштање на наслонот на седиштето во полулежечка позиција. Ако се случи вашето дете да посака да заспие за време на возењето доволно е само да го спуштете седиштето. 
Рачката за туркање која се подесува по висина ќе го олесни управувањето за родителите.
Без разлика на временските прилики, вашето дете ќе ужива во возењето бидејќи материјалите се водоотпорни и поседуваат заштита од UV зрачење.
Kinderkraft Easy Twist ги исполнува сите очекувања на вашите малечки: торба за мали предмети, звонче на кормилото и торбата на конструкцијата допринесуваат да понесете со себе се што ви е потребно.
Склопувањето на трициклот е едностасвно и брзо.

Производот е тестиран и одобрен според Европскиот Сигурносен Стандард EN 71-1.
Тежина на производот: 12,2 kg

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2022. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green Трицклот Kinderkraft Easy Twist е  предвиден за деца со возраст од 9 месеци до 5 години.  Kinderkraft Easy Twist трициклот за деца е изработен од магнезиум и е особено издржлив и стабилен.  Тркалата се изработени од полна гума и нема потреба од нивно надувување. Отпорни се на пробушувње дури и кога се вози по нерамен терен. Освен стабилната конструкција, безбедноста ја гарантираат и сигурно.. Category: Product #: EASY TWIST Regular price: 10.490 ден. 10.490 Available from: Либерта