Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)
 • Kinderkraft High хранилка FINI - (black)

Kinderkraft High хранилка FINI - (black)

6.980 ден.7.750 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: 17403
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft High хранилка 2во1 FINI (black)

Kinderkraft High хранилката 2во1 е високо столче кое е удобно и за постари деца.
Единствениот дизајн кој ги следи најновите трендови во дизајн на ентериер во скандинавски стил.
Комфорно седиште од материјал кој едноставно се чисти. 

Kinderkraft High хранилката 2во1 FINI опремена е со сигурносен појас со 5 точки кој е од голема помош при хранењето на помали деца, а кој го олеснува вадењето од столчето кога детето е постаро. Столчето има и постоље кое се вади и лежиште кое може да се пере во машина до 60 ° C.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- 2во1 хранилката е високо столче, практична и удобна како за помало така и за поголемо дете. 
- Единствениот дизајн одговара на најновите трендови од скандинавскиот дизајн на ентериер. 
- Комфорно седиште, направено од материјал со можност за перење.
- Лесно чистење на седиштето.
- Рачка за лесно носење.
- Може да се користи како традиционално столче за постаро дете, моментална промена на функциите за само неколку секунди.
- Стабилни ногарки од квалитетно буково дрво. 
- Лесна за склопување и складирање.
- Обложена со PVC.
- Сигурносен појас со 5 точки.
- За возраст од 6 месеци до 5 години.
- Столчето се произведува во склад со Европскиот стандард за сигурност EN 14988.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft High хранилка FINI - (black) Kinderkraft High хранилка 2во1 FINI (black) Kinderkraft High хранилката 2во1 е високо столче кое е удобно и за постари деца. Единствениот дизајн кој ги следи најновите трендови во дизајн на ентериер во скандинавски стил. Комфорно седиште од материјал кој едноставно се чисти.  Kinderkraft High хранилката 2во1 FINI опремена е со сигурносен појас со 5 точки кој е од голема помош при хране.. Category: Product #: 17403 Regular price: 6.980 ден. 6.980 Available from: Либерта