Најново
Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey

Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey

6.980 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: JAZZ
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft Jazz pink трицикалот „расте со вашето дете“. Благодарение на иновативните решенија, Jazz трицикалот е производ  4 во 1 и може лесно да се прилагоди со годините и моторичките способности на вашето дете.

КОМАПКТНОСТ И МОБИЛНОСТ
Едноставно монтирање. Многу лесно се склопува. Кога е склопен, трицикалот Jazz може да се влече како куфер.

ПОДРШКА ЗА НОЗЕТЕ
Држачот за нозе пружа подршка за нозете кога детето ќе се умори од возење. Може да се стави испод конструкцијата за да не смета.

СИГУРНОСЕН ОБРАЧ
Мекиот сигурносен обрач пружа додатна заштита за вашето дете и може по потреба да се извади со што не би го ограничувала движењето на поголемо дете. 

TОРБА
Практичната торба виси на задната страна од трицикалот и е одлично решение за складирање на играчките кои ги носите за време на прошетката. Торбата може да се стави и на грбот на детето.

ФУНКЦИЈА „слободно вртење“
Со бравата на педалата на предното тркало детето може да ги врти педалата а трицикалот да не се движи. Тркалата се изработени од пежа отпорна на пробушување. Тркалата имаат додатна облога која ги штити од оштетување.

КОЧНИЦА
Кочницата на задните тркала ја зголемува сигурноста на вашето дете при кочење или при ставањето на детето во трицикалот. 

РАЧКА ЗА ТУРКАЊЕ КОЈА СЕ ПОДЕСУВА
Рачката која се наоѓа на задниот дел од трицикалот се подесува по висина со што додатно ќе го олесни туркањето и ќе пружа контрола при управувањето. 

ЅВОНЧЕ
Ѕвончето е монтирано на воланот и со лесно движење на раката ќе ги предупреди пешаците и велосипедистите доколку е тоа непходно. 

ПРОСТРАНА ТЕНДА
Големата пространа тенда на трицикалот пружа заштита од сонце. Се подесува и може да се отстрани.


Тежина: 7,2 kg

 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

​начин на монтирање⤵️⤵️

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft трицикл на склопување - JAZZ (4 in 1) grey Kinderkraft Jazz pink трицикалот „расте со вашето дете“. Благодарение на иновативните решенија, Jazz трицикалот е производ  4 во 1 и може лесно да се прилагоди со годините и моторичките способности на вашето дете. КОМАПКТНОСТ И МОБИЛНОСТ Едноставно монтирање. Многу лесно се склопува. Кога е склопен, трицикалот Jazz може да се влече како куфер. ПОДРШКА ЗА НОЗЕТЕ Држачот за нозе пружа по.. Category: Product #: JAZZ Regular price: 6.980 ден. 6.980 Available from: Либерта