Најново
Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка
  • Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка

Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка

2.480 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: MOLLY
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft MOLLY ранец за родители

Универзален ранец за родители кој може да се прицврсти на количка.

Поседува 14 џебови, вклучително и термички прегради, џеб за мокри алишта или пелени и џеб за брз пристап (без отварање на главниот патент)

Ранецот може да се отовори и затвори со една рака.

 

РАНЕЦ ЗА КОЛИЧКА И ЗА НА РАМО

Ранецот поседува специјални држачи кои ви овозможуваат да го прикачите на рачката од количката. MOLLY може да се носи и на рамо како класичен ранец.


14 ЏЕБОВИ

Ранецот е опремен со 14 џебови и прегради кој ќе ви помогнат полесно да се организирате за време на прошетките.

 
ЏЕБ ЗА БРЗ ПРИСТАП

Преградите за брз пристап на предната страна ви овозможуваат да го отворите ранецот без отварање на главниот патент.


ИНОВАТИВНО ПРИЦВРСТУВАЊЕ

Иновативно прицврстување кое ви озвозможува моментално прицврстување и откопчување со една рака.

 

ТЕРМО ПРЕГРАДИ

Термо преградата совршено загрева - благодарение на MOLLY секогаш ќе имате топол оброк.


ШИРОКИ РАЧКИ КОИ СЕ ПРИЛАГОДУВААТ

Рачките на ранецот се меки и широки, а можноста за прилагодување овозможува полесно користење.

 

Издржливи, висококвалитетни материјали

- Полиестер

- Лесно за одржување

Димензии: 38/28/16 cm.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft MOLLY ранец за родители / количка Kinderkraft MOLLY ранец за родители Универзален ранец за родители кој може да се прицврсти на количка. Поседува 14 џебови, вклучително и термички прегради, џеб за мокри алишта или пелени и џеб за брз пристап (без отварање на главниот патент) Ранецот може да се отовори и затвори со една рака.   РАНЕЦ ЗА КОЛИЧКА И ЗА НА РАМО Ранецот поседува специјални држачи кои ви овозмож.. Category: Product #: MOLLY Regular price: 2.480 ден. 2.480 Available from: Либерта