Најново
Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey
  • Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey
  • Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey
  • Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey
  • Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey
  • Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey

Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey

4.590 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: PLUSH ROCKING HORSE
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE ќе обезбеди многу забавни моменти за вашите малечки. Освен уживање и игра, интересното туркало ја развива координацијата и чувството за рамнотежа кај децата.
Туркалото е предвидено за возраст од 1 година до 30 kg.


Удобното седиште со опција за лулање може едноставно да се трансформира во туркало. Доволно е само тркалата да се постават на позицијата и возењето може да започне!
Пробудете ја љубопитноста и инспирацијата кај децата!

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

- Високовалитетни материјали
- Квалитетна завршна изработка (без остри рабови)


- Удобно седиште
- Цврста конструкција


- Додатни тркала
- Сигурносен појас


- Елементите под природното дрво се лакирани со природни бои
- Музички звуци со притискање на ушите на коњчето


- Батерии не се вклучени во комплетот
- Соодветно за деца од 1 година


- Максимално оптеретување - 30 kg.
- Тежина на производот - 5 kg.

начин на монтирање:


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE (2 in 1) grey Kinderkraft PLUSH ROCKING HORSE ќе обезбеди многу забавни моменти за вашите малечки. Освен уживање и игра, интересното туркало ја развива координацијата и чувството за рамнотежа кај децата. Туркалото е предвидено за возраст од 1 година до 30 kg. Удобното седиште со опција за лулање може едноставно да се трансформира во туркало. Доволно е само тркалата да се постават на позицијата и возењето .. Category: Product #: PLUSH ROCKING HORSE Regular price: 4.590 ден. 4.590 Available from: Либерта