Најново
Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire
 • Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire

Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire

4.980 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: 18071
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft RAPID велосипед туркалото е дизајнирано во ретро стил и е најдобриот начин да гo припремете вашето дете да вози поголеми велосипеди. 

RAPID велосипед туркалото привлекува внимание со својот дизајн, пастелните бои и елегантните детали. 

Сигурноста е најважна и врз неа дефинитинво влијае фактот што воланот на велосипед туркалото RAPID има ограничување во распонот на вртење. Благодарение на тоа, детето нема да падне за време на вртењето. 

Гумираните удобни рачки спречуваат лизгање на рацете за време на возењето. 

Издржливиот рам на велосипед туркалото е изработен од легура од магнезиум и е многу лесен дури и детето да го носи со себе.

Гумените тркала на воздушно пумпање со амортизери и издржливи лежишта ќе обезбедат удобно возење дури и по нерамен терен. 

Удобното, ергономско седиште „расте“ со вашето дете и има голем распон на подесување на висината : 33-42 cm

Ѕвончето на воланот ќе го наговести доаѓањето на малиот патник и ќе обезбеди премин.

Тежина: 3,75 kg
Ширина на рачката: 39 cm
Висина: 53 cm
Ширина: 85 cm
Висина на седиштето: 33-42 cm
Пречник на тркалото: 30cm
Носивост/тжина на детето: 35kg 

Производот е тестиран и одобрен во склад со Европскиот сигурносен стандард  EN 71-1.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft баланс велосипед RAPID blue saphire Kinderkraft RAPID велосипед туркалото е дизајнирано во ретро стил и е најдобриот начин да гo припремете вашето дете да вози поголеми велосипеди.  RAPID велосипед туркалото привлекува внимание со својот дизајн, пастелните бои и елегантните детали.  Сигурноста е најважна и врз неа дефинитинво влијае фактот што воланот на велосипед туркалото RAPID има ограничување во распонот на вртење... Category: Product #: 18071 Regular price: 4.980 ден. 4.980 Available from: Либерта