Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink
  • Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink

Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink

4.980 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: RAPID
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft RAPID велосипед туркалото е дизајнирано во ретро стил и е најдобриот начин да гo припремете вашето дете да вози поголеми велосипеди. 

RAPID велосипед туркалото привлекува внимание со својот дизајн, пастелните бои и елегантните детали. 

Сигурноста е најважна и врз неа дефинитинво влијае фактот што воланот на велосипед туркалото RAPID има ограничување во распонот на вртење. Благодарение на тоа, детето нема да падне за време на вртењето. 

Гумираните удобни рачки спречуваат лизгање на рацете за време на возењето. 

Издржливиот рам на велосипед туркалото е изработен од легура од магнезиум и е многу лесен дури и детето да го носи со себе.

Гумените тркала на воздушно пумпање со амортизери и издржливи лежишта ќе обезбедат удобно возење дури и по нерамен терен. 

Удобното, ергономско седиште „расте“ со вашето дете и има голем распон на подесување на висината : 33-42 cm

Ѕвончето на воланот ќе го наговести доаѓањето на малиот патник и ќе обезбеди премин.

Тежина: 3,75 kg
Ширина на рачката: 39 cm
Висина: 53 cm
Ширина: 85 cm
Висина на седиштето: 33-42 cm
Пречник на тркалото: 30cm
Носивост/тжина на детето: 35kg 

Производот е тестиран и одобрен во склад со Европскиот сигурносен стандард  EN 71-1.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft баланс велосипед RAPID magic coral pink Kinderkraft RAPID велосипед туркалото е дизајнирано во ретро стил и е најдобриот начин да гo припремете вашето дете да вози поголеми велосипеди.  RAPID велосипед туркалото привлекува внимание со својот дизајн, пастелните бои и елегантните детали.  Сигурноста е најважна и врз неа дефинитинво влијае фактот што воланот на велосипед туркалото RAPID има ограничување во распонот на вртење... Category: Product #: RAPID Regular price: 4.980 ден. 4.980 Available from: Либерта