Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Мотор на акумулатор - BMW HP4 Licensed Motorcycle red

6.490 ден.
9.980 ден.
  • Шифра:BMW HP4 Licensed Motorcycle white
  • Достапност:На залиха

LIBERTA BEBE CENTAR со гордост ви ја донесе новата официјално лиценцирана палета на електрични мотори на BMW. BMW ја одобри и провери оваа палета на електрични мотори за квалитет, автентичен дизајн и стил, овие производи го имитираат стилот и финишот на вистинскиот изглед, правејќи вашиот малечок возач да се чувствува како да вози вистински мотор. Не се задоволувајте со имитации. Возење на лиценцирани BMW мотори се вистинска работа.


Зошто големите деца треба да се забавуваат? Овој официјално лиценциран BMW HP4 Race Trike му дава шанса на вашиот најмал возач да ја доживее забавата на сопствениот 6V мотор.


BMW HP4 Race Trike е дизајниран да го имитира изгледот на својот поголем брат. Но, обезбедете ја безбедноста и стабилноста на трик. Три тркала го одржуваат вашето дете стабилно додека ги учи вештините за возење и контрола. Овој трик е тука да изгледа и да се чувствува како легендарниот велосипед HP4 Race. Од извајаните облоги до налепниците до дизајнот од јаглеродни влакна.


Моќ:

Батерија: 6V 4Ah батерија

Полнач: 6V

Излез: DC6V

Мотор: 1 x 25 W (12000 RPM)


Барања:


Погодна возраст: 3+

Тежина (капацитет): 30 кг

Спецификации


Мотор од 25W кои ги напојува задните тркала

Официјално лиценциран BMW производ

Елегантен дизајн

Вградена музика

Стабилен трик со 3 тркала

Димензии и тежина


Димензии на производот: 83 cm x 42 cm x 54 cm

Тежина на производот (Kg): 8 Kg

Димензии на кутијата: 82 cm x 40 cm x 30 cm

Тежина на кутијата (кг): 10 кг

Содржина на пакетот


Содржина: Упатство за лиценциран BMW Ride On Trike за адаптер за напојување

* Овластен претставник ја проверува секоја серија на лиценцирано возење на BMW со мотори во фабриката.


Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново