Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz GLA45 red

12.990 ден.
14.500 ден.
  • Шифра:HZB188 - 18613
  • Достапност:На залиха

Лиценца од Mercedes-Benz

Димензии склопено: должина 110 x ширина 64 x висина 45
Акумулатор:  1 x 12V7AH
2 Мотори: 2 x 25W
Погодно за деца со возраст од: 3 - 7 Години
Максимална тежина: 30kg
Број на седишта: 2
Седиште изработено од удобна еко кожа
2.4G Bluetooth далечински управувач
Копче за стартување
LED светла на предната и задната страна
Индикатор на напон
MP3 конекција со AUX приклучок
USB/TF конекција
Музика и звук при старување
Сигурносен појас
Опција за отварање на вратите
Акумулатор:  1 x 12V7AH
2 Мотори: 2 x 25W


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново