Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - Jaguar F-TYPE SVR CONVERTIBLE pink

12.980 ден.
16.200 ден.
  • Шифра:Jaguar F-TYPE SVR CONVERTIBLE pink
  • Достапност:На залиха


Возрасен опсег: 2 до 7 години

Материјал: Пластика

Моќност: Батерија 12V/7ah

2 мотори 2x40W

Место на потекло: Кина

Број на модел: QLS-5388S

Модел: Јагуар F-TYPE SVR

Големина на производот: 110*65*48cm

големина на пакување: 111*58*29cm

Нето маса: 14

Бруто тежина: 17 kg

Сертификат: EN71, EN62115, EMC, ASTM F963, CPSIA GCC


Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново