Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz G WAGON G63 AMG white licensed design

15.490 ден.
19.390 ден.
  • Шифра:Mercedes Benz G WAGON G63 AMG white
  • Достапност:На залиха


Погон: 2 моќни електрични мотори

Батерија: 12V | 4,5 Аh

Пренос: напред и назад

LED светла напред

Цврста задна оска за стабилно возење и висока удобност

Опција за отворање врати

Цврсто седишите изработено од висококвалитетна пластика

Борд компјутер со поддршка за MP3 (влезови: USB, Aux кабел, microSD)

Музички забавен пакет

Дигитален дисплеј за батерии

Мултифункционален волан со сирена и функција за почеток на музика

Рачка за носење на задната страна за лесен транспорт

Сигурносен појас


Димензии на возилото: 105 x 68 x 53 (cm)

Димензии на пакување: 105 x 55 x 33 (cm)


Тежина на возилото: 14,5 кг

Тежина со пакување: 17 kgЗабелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново