Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - POLICE RR white

11.980 ден.
18.700 ден.
  • Шифра:JC002 POLICE WHITE
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Технички податоци:

Мотор 2x30W

Батерија 1x12V4,5Ah

Менувач 2 брзини (напред/назад), 3 режими на брзина (бавно, нормално, брзо)

Димензии 110cm x 68cm x 52cm

Макс. Брзина 3-5 км/ч

Макс. 35 кг

Време на полнење 8 часа

Времетраење на употреба до 1 час

Кочница Автоматско при ослободување на гасот

Сопирачка за итни случаи од RC


Опрема:

Сигурносен појас +

Врата што се отвора +

Клучеви X

Тркала ЕВА

Далечински управувач 2.4G

Избор на 3 режими на брзина (бавно, нормално, брзо)

Светла Фарови

LED диоди на контролната табла

Аудио USB MP3 AUX


Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Kinderkraft количка - ASKOY grey

8.980 ден.
-10%

Kiderkraft количка - RINE classic black

9.490 ден. 10.490 ден.
-10%

Kiderkraft количка - RINE vital pink

9.490 ден. 10.490 ден.
-10%

Kiderkraft количка - RINE moonlight grey

9.490 ден. 10.490 ден.
-11%

Kinderkraft трицикл 3 in 1 4TRIKE silver grey

5.980 ден.

BEBETTO 42 PRO - (6 in1 ) црн рам

63.900 ден.
-26%

Kinderkraft High хранилка 2in1 FINI mint

6.630 ден. 8.980 ден.
-6%

Bebetto Flavio Pro (3 in 1)

37.500 ден. 39.900 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA mistletoe

4.980 ден. 5.900 ден.