Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black

15.990 ден.
17.980 ден.
  • Шифра:CH9988 - 18612
  • Достапност:На залиха

Лиценца од Mercedes-Benz

Акумулатор:  1 x 12V7AH
2 Мотори: 2 x 35W
Димензии: должина 120 x ширина 76.3 x висина 55.2cm
Погодно за деца со возраст од: 3 - 8 Години
Седиште изработено од удобна еко кожа
Максимална тежина: 35kg
2.4G Bluetooth далечински управувач
Копче за стартување
LED светла на предната и задната страна
Индикатор на напон
MP3 конекција со AUX приклучок
USB/TF конекција
Музика и звук при старување
Сигурносен појас
Опција за отварање на вратите


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново