CHIPOLINO

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-36%

Распродадено

Количка - NOAH (3 in 1) Количка - NOAH (3 in 1)
Погодна за новороденчиња и деца до 36 месеци и тежина до 15 кг. Седиштето лесно се трансформира..
9.600 ден.14.980 ден.
без ДДВ: 9.143 ден.
-20%
КОЛИЧКА - TWIX (Chipolino) КОЛИЧКА - TWIX (Chipolino)
- Соодветна за новороденчиња - Стабилна рамка - Сврзана сопирачка на задните тркалца - 5 пози..
16.000 ден.20.000 ден.
без ДДВ: 15.238 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS