Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

EVA гардеробер за деца и бебиња white

12.490 ден.
  • Производител: BELIS
  • Шифра:EVA
  • Достапност:На залиха

Гардероба EVA за чување бебешки и детски работи.


Доколку имате потреба да купите детски гардеробер, гардероберот ЕВА е навистина вистинскиот избор за вас! Со купување на гардероберот ЕВА ќе добиете доволно простор за сите работи што му се потребни на бебето во текот на неговото растење. Исто така, овој бебешки гардеробер за време на растењето на бебето полека ќе се трансформира во гардеробер кој вашето дете ќе може да го користи во тинејџерските денови, бидејќи на него нема никакви апликации или мотиви. Овој гардеробер лесно можете да го вклопите во секоја детска соба!


Бебешкиот гардеробер со две крила за складирање на детски работи има неколку полици на кои може убаво да се подреди детската гардероба. Исто така, како дел од оваа бебешка гардероба има и фиока која се користи за чување работи.


Димензии на предметот: 182x86x50 cm

Материјал: Иверица 18 mm, пластични рачки

Одржување со влажна крпа без употреба на абразиви.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново