Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

MORENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

22.990 ден.
  • Производител: BELIS
  • Шифра:MORENA
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

МОРЕНА Монтесори кревет за деца.

Детскиот кревет MORENA е изработен од масивно дрво, фина изработка, без дополнителен слој. Со комбинација од неколку различни парчиња постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет.
Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер.

Внатрешните димензии на детскиот кревет MORENA се 90x190 cm, надворешните димензии се 199x100x174 cm

Напомена * Постелнината, душекот и другите предмети на сликата не се вклучени во цената!

УПАТСТВО ЗА МОНТАЖА: кликнете тука!


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново