Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

ORLANDO MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

24.900 ден.
  • Шифра:ORLANDO
  • Достапност:На залиха

Кревет за деца ОРЛАНДО Монтесори.


Детскиот кревет ОРЛАНДО е изработен од масивно борово дрво, фина обработка, без дополнителен премаз. Можете да го персонализирате вашиот кревет со комбинација од неколку различни чаршафи.


Нашите Монтесори кревети за деца се дизајнирани така што тие можат да се вклопат во секој ентериер.


Напомена* Постелнината, душекот и другите артикли прикажани на сликата не се вклучени во цената на производот.
Димензии на креветот: 190x90cm


Ширина: 200 см


Длабочина: 100 см


Висина: 176 см

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново