Најново
Распродадено
Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green
  • Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green
  • Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green
  • Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green
  • Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green
  • Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green
  • Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green

Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green

6.470 ден.
Производител: KUNERT
Шифра на производ: GOLD
Достапност: Распродадено
Количина:

Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови...

Санки со зимска вреќа KUNERT- GOLD! 
Санките имаат опција за монтирање и демонтирање на грбниот наслон, така што вашето дете ќе може да ја користи санката без ограничување на возраста.

Во сетот се вклучени:

• Конструкцијата
• Топла зимска вреќа во боја по ваш избор
• Монтажно демонтирачкиот наслон
• Монтажно демонтирачката рачка за туркање
• Јаже за влеќење на санката

Димензии:

• Ширина на санката 40 cm
• Должина на санката 117 cm

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2022. UKION SHOPS
KUNERT Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 03 green Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови... Санки со зимска вреќа KUNERT- GOLD!  Санките имаат опција за монтирање и демонтирање на грбниот наслон, така што вашето дете ќе може да ја користи санката без ограничување на возраста. Во сетот се вклучени: • Конструкцијата • Топла зимска вреќа во боја по ваш избор • Монтажно демонтирачкиот наслон • Монтажно демонтирачката рач.. Category: Product #: GOLD Regular price: 6.470 ден. 6.470 Available from: Либерта