Најново
Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам
 • Kunert Molto (3 in 1) црн рам

Kunert Molto (3 in 1) црн рам

25.980 ден.
Производител: KUNERT
Шифра на производ: 18065 / 9317
Достапност: На залиха
Количина:

Видео презентација:

Новиот модел MOLTO ни пристига од познатата фабрика за детски колички KUNERT!
Квалитетна, лесна и модерна количка, MOLTO е вистинскиот избор за сите родители кои сакаат да спојат квалитет и удобност со атрактивни дезени!

РАМОТ НА КОЛИЧКАТА

Лесна алуминиумска конструкција со тркала полнети со специјален гел и амортизери за удобно возење;
Опција за монтирање на корпата, спортското седиште и транспортерот на самата конструкција;
Голема пространа шопинг торба со опција за закачување на количката;
Подесување на висината на рачката обложена со квалитетна еко кожа за удобност и лесно одржување;
Едноставно склопување на рамот;
Мали димензии во склопена варијанта;


КОРПА ЗА БЕБЕ

Опција за подеусвање на наслонот внатре во корпата;
Опција за подесивање на тендата;
Опција за лулање на рамна површина;
Меко душече и опција за вадење на внатрешната облога на корпата при перење;


СПОРТСКО СЕДИШТЕ

Опција за подесување на тендата и можност за целосно отстранување;
Преден браник обложен со квалитетна еко кожа;
Подесување на наслоност во 4 позиции – од лежечка до седечка;
Подесување на држачот за нозе;
Сигурносен појас со 5 точки;

ТРАНСПОРТЕР:

Сигурносен појас со 3 точки на врзување со меки облоги;
Опција за вадење на тендата и зимската прекривка;
Подесување на рачката за носење;
Опција за монтирање во автомобил;
Проверено и одобрено по стандард ECE R44 / 04;


СЕТОТ 3 во 1 ВКЛУЧУВА:

Алуминиумски рам со тркалата;
Пространа корпа за бебе со тенда и зимска навлака;
Спортско седиште со тенда и зимска навлака;
Транспортер;
Голема торба за мајката;
Пространа шопинг торба на самата конструкција;
Мрежа против инсекти;
Држач за чаша;

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KUNERT Kunert Molto (3 in 1) црн рам Видео презентација: Новиот модел MOLTO ни пристига од познатата фабрика за детски колички KUNERT! Квалитетна, лесна и модерна количка, MOLTO е вистинскиот избор за сите родители кои сакаат да спојат квалитет и удобност со атрактивни дезени! РАМОТ НА КОЛИЧКАТА Лесна алуминиумска конструкција со тркала полнети со специјален гел и амортизери за удобно возење; Опција за монтирање на.. Category: Product #: 18065 / 9317 Regular price: 25.980 ден. 25.980 Available from: Либерта