Најново
LORI GRY MONTESSORI Детско креветче 190x90cm
  • LORI GRY MONTESSORI Детско креветче 190x90cm
  • LORI GRY MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

LORI GRY MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

21.990 ден.
Производител: BELIS
Шифра на производ: LORI
Достапност: На залиха
Количина:

Кревет LORI Мontessori за деца.

Детскиот кревет LORI е изработен од медијапан, фина изработка, обоен со еколошки бои кои не се штетни за децата. Со комбинација од неколку различни парчиња постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет.
Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер.

Внатрешните димензии на детскиот кревет LORI се 90x190 cm.

Напомена * Постелнината, душекот и другите предмети на сликата не се вклучени во цената на производот.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
BELIS LORI GRY MONTESSORI Детско креветче 190x90cm Кревет LORI Мontessori за деца. Детскиот кревет LORI е изработен од медијапан, фина изработка, обоен со еколошки бои кои не се штетни за децата. Со комбинација од неколку различни парчиња постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет. Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер. Внатрешните димензии на детскиот кревет LORI се 90.. Category: Product #: LORI Regular price: 21.990 ден. 21.990 Available from: Либерта