Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
MALTEX држач за кадичка 100 cm (white)
  • MALTEX држач за кадичка 100 cm (white)
  • MALTEX држач за кадичка 100 cm (white)

MALTEX држач за кадичка 100 cm (white)

1.500 ден.
Шифра на производ: MALTEX
Достапност: На залиха
Количина:

Maltex држачот за кадичка е лесен, стабилен и безбеден.

Поради својата положба и висина овозможува правилна позиција на родителите за време на капењето на бебето. Едноставното склопување допринесува со леснотија да го преместите во друга просторија.

Одржување: со влажна крпа.

За време на употребата потребен е надзор од возрасен.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
MALTEX држач за кадичка 100 cm (white) Maltex држачот за кадичка е лесен, стабилен и безбеден. Поради својата положба и висина овозможува правилна позиција на родителите за време на капењето на бебето. Едноставното склопување допринесува со леснотија да го преместите во друга просторија. Одржување: со влажна крпа. За време на употребата потребен е надзор од возрасен. ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА. НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 0.. Category: Product #: MALTEX Regular price: 1.500 ден. 1.500 Available from: Либерта