Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
MamaLove количка ALMA yellow
  • MamaLove количка ALMA yellow
  • MamaLove количка ALMA yellow
  • MamaLove количка ALMA yellow
  • MamaLove количка ALMA yellow
  • MamaLove количка ALMA yellow
  • MamaLove количка ALMA yellow

MamaLove количка ALMA yellow

3.690 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: ALMA
Достапност: На залиха
Количина:

MamaLove ALMA е модерна, компактна спортска количка, со тренди дизјан. Наслонот за седење се спушта во лежечка позиција погодна за спиење. Може да се користи од 6 месеци до 4 години. MamaLove ALMA е изработена од цврсти материјали и е погодна за долги прошетки во лето благодарение на структурата на материјалите кои овозможуваат циркулација на воздух.

Количката е опремена со предна прекривка за студените денови. Широкото седиште обезбедува комфор за време на жешкото лето додека прозорчето на врвот од тендата му овозможува на родителите да го набљудуваат детето во секој момент. Тендата може да се издолжи со што се обезбедува дополнителна заштита од ветар и сонце.


Карактеристики:

- може да се користи од 6 месеци до 15 kg.
- Тенда која се издолжува за дополнителна UV заштита од сонце.
- Регулација на наслонот во лежечка позиција
- Опција за вадење на предниот браник
- Чадор систем на склопување
- Сигурносен појас во 5 точки на врзување
- Водоотпорен материјал кој овозможува циркулација на воздухот
- Ротирачки предни тркала со опција за фиксирање на правецот на движење
- Кочница на задните тркала
- Систем за заклучување на склопена количка и рачка за носење


Димензии: 107/68/47 cm
Димензии склопена: 104/30/28 cm
Максимално оптеретување: 15 kg
Тежина на количката: 7.1 kg
Чадор систем на склопување
Суспензија на тркалата
Предна прекривка


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE MamaLove количка ALMA yellow MamaLove ALMA е модерна, компактна спортска количка, со тренди дизјан. Наслонот за седење се спушта во лежечка позиција погодна за спиење. Може да се користи од 6 месеци до 4 години. MamaLove ALMA е изработена од цврсти материјали и е погодна за долги прошетки во лето благодарение на структурата на материјалите кои овозможуваат циркулација на воздух. Количката е опремена со предна прекривка за .. Category: Product #: ALMA Regular price: 3.690 ден. 3.690 Available from: Либерта