Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Душек за детски кревет - MONTESSORI 190X90X15

3.590 ден.
  • Шифра:MONTESSORI
  • Достапност:На залиха

ДУШЕК MONTESSORI


• sky cell пења

• антибактериска навлака

• microfiber платно

• наменет за користење до 12 години

• катергорија: меки душеци

• висината на душекот е 15cm

• димензии на душекот 190/90/15cm


Внимателно бирани материјали, како и густината на пењата ке допринесат мирен и здрав сон на вашето бебе.

Посебните својства на материјалот овозможуваат лесно одржување. 


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.

НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново