Најново
Душек за детски кревет - MONTESSORI 190X90X15

Душек за детски кревет - MONTESSORI 190X90X15

3.290 ден.
Шифра на производ: MONTESSORI
Достапност: На залиха
Количина:

ДУШЕК MONTESSORI

• sky cell пења
• антибактериска навлака
• microfiber платно
• наменет за користење до 12 години
• катергорија: меки душеци
• висината на душекот е 10cm
• димензии на душекот 180cm x 80cm

Внимателно бирани материјали, како и густината на пењата ке допринесат мирен и здрав сон на вашето бебе.
Посебните својства на материјалот овозможуваат лесно одржување. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2022. UKION SHOPS
Душек за детски кревет - MONTESSORI 190X90X15 ДУШЕК MONTESSORI • sky cell пења • антибактериска навлака • microfiber платно • наменет за користење до 12 години • катергорија: меки душеци • висината на душекот е 10cm • димензии на душекот 180cm x 80cm Внимателно бирани материјали, како и густината на пењата ке допринесат мирен и здрав сон на вашето бебе. Посебните својства на материјалот овозможуваат лесно одржување.  ВРШИМЕ ДО.. Category: Product #: MONTESSORI Regular price: 3.290 ден. 3.290 Available from: Либерта