Најново
MORENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

MORENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

18.990 ден.
Производител: BELIS
Шифра на производ: MORENA
Достапност: На залиха
Количина:

МОРЕНА Монтесори кревет за деца.

Детскиот кревет MORENA е изработен од масивно дрво, фина изработка, без дополнителен слој. Со комбинација од неколку различни парчиња постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет.
Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер.

Внатрешните димензии на детскиот кревет MORENA се 90x190 cm, надворешните димензии се 199x100x174 cm

Напомена * Постелнината, душекот и другите предмети на сликата не се вклучени во цената!

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
BELIS MORENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm МОРЕНА Монтесори кревет за деца. Детскиот кревет MORENA е изработен од масивно дрво, фина изработка, без дополнителен слој. Со комбинација од неколку различни парчиња постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет. Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер. Внатрешните димензии на детскиот кревет MORENA се 90x190 cm, надворешни.. Category: Product #: MORENA Regular price: 18.990 ден. 18.990 Available from: Либерта