Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green
 • QPLAY баланс туркало - CUTEY green

QPLAY баланс туркало - CUTEY green

2.180 ден.2.900 ден.
Производител: QPLAY
Шифра на производ: CUTEY
Достапност: На залиха
Количина:

Помогнете му на вашето дете да ги вежба своите вештини и координација уште од најрана возраст со помош на новиот баланс велосипед без педали QPLAY Cutey.

 

    - 4-те тркала обезбедуваат максимално ниво на стабилност, така што вашето малечко лесно и брзо ќе се прилагоди на овој баланс велосипед

    - Лесната и стабилна рамка го прави QPLAY Cutey идеален избор за најмалите кои сe уште не можат да стигнат до педалите, но имаат енергија да туркаат и да се движат со овој велосипед.
    
    - Седлото изработено од квалитетни материјали е слично на седлото од трицикли и велосипеди, па затоа детето ќе се навикне на овој велосипед кој е совршен за авантура на отворено.

    - QPLAY Cutey е дизајниран за деца помеѓу 1 и 3 години, со прилагодлива управувачка лента во 2 позиции на висина.

    - Неговите компактни димензии го прават овој турнир-мини соврšена играčка за празници и одмори затоа šто не зазема многу простор.

Главни карактеристики:

Водечки систем помеѓу предното тркало и управувачот
Лесна и стабилна рамка
Рачка што се прилагодува во висина на 2 позиции
4 Издржливи и генијални тркала од пена EVA
Лесна и интуитивна инсталација
Максимална тежина: 20 кг.

 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
QPLAY QPLAY баланс туркало - CUTEY green Помогнете му на вашето дете да ги вежба своите вештини и координација уште од најрана возраст со помош на новиот баланс велосипед без педали QPLAY Cutey.       - 4-те тркала обезбедуваат максимално ниво на стабилност, така што вашето малечко лесно и брзо ќе се прилагоди на овој баланс велосипед     - Лесната и стабилна рамка го прави QPLAY Cutey идеален избор за најмалите кои сe уште.. Category: Product #: CUTEY Regular price: 2.180 ден. 2.180 Available from: Либерта