Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) VIVACE brown

3.990 ден.
4.900 ден.
  • Шифра:VIVACE
  • Достапност:На залиха

- Во согласност со EN 1273

- Препорачана возраст: 6+ месеци

- Играчка во облик на воланче, 6 вида на играчки, музички ефекти, топчиња кои се тркалаат.

- Прилагодување на 3 различни висини

- Дубакот е екстра-лесен и има безбедносни рабови и безбедносен систем за блокирање од случајно затварање.

- Благодарение на 2 вртливи тркалца, бебето лесно може да ја менува својата насока на движње.

- Вкупна безбедност: опремен со 6 гумени ленти за заштита од паѓање од скали

- Седиштето се вади и се пере на 30 ° C


Карактеристики:


- Соодветно за деца над 6 месеци

- Опција за вадење на навлката и перење на 30*

- 4 силиконски тракал и 8 силиконски стопирачки кои го стопираат дубакот кога некое од тркала губи контакт со подот

- Тежина на производот - 4 kg.

- Димензии: 72/65/53cm

- Димензии склопено: 72/65/28cm


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.

НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново