Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
Електричен автомобил
  • Електричен автомобил
  • Електричен автомобил
  • Електричен автомобил
  • Електричен автомобил
  • Електричен автомобил

Електричен автомобил

11.980 ден.
Шифра на производ: KL5188A
Достапност: На залиха
Количина:


- Димензии: 104/59/33 cm.
- Опција за отварање на вратите
- Соодветен за деца со возраст од 2-7 години или до 35kg
- 2.4G Bluetooth далечинксо за управување
- USB /MP3 приклучоци
- Музички мелодии
- FM радио
- Предни и задни Led светла
- Сигурносен појас                                                          
- Акумулатор: 12V7AH

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Електричен автомобил - Димензии: 104/59/33 cm. - Опција за отварање на вратите - Соодветен за деца со возраст од 2-7 години или до 35kg - 2.4G Bluetooth далечинксо за управување - USB /MP3 приклучоци - Музички мелодии - FM радио - Предни и задни Led светла - Сигурносен појас                                                           - Акумулатор: 12V7AH ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА. НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429.. Category: Product #: KL5188A Regular price: 11.980 ден. 11.980 Available from: Либерта