Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white
 • Автомобил на акумулатор - BMW white

Автомобил на акумулатор - BMW white

8.990 ден.10.000 ден.
Шифра на производ: S2188 - 11782
Достапност: На залиха
Количина:

- димензии: д106*ш62*в48cm
- погон на два акумулатора 2 x 6V/4,5A
- 2 мотори 2x15W
- далечинско управување
- LED светла од предната и задната страна
- MP3, USB и SD прикличок
- музички ефекти
- опција за отварање на двете врати
- суспензија на сите 4 тркала
- може да се користи за деца на возраст до 8 години (35 kg)
- време за полнење 8h.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361
/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Автомобил на акумулатор - BMW white - димензии: д106*ш62*в48cm - погон на два акумулатора 2 x 6V/4,5A - 2 мотори 2x15W - далечинско управување - LED светла од предната и задната страна - MP3, USB и SD прикличок - музички ефекти - опција за отварање на двете врати - суспензија на сите 4 тркала - може да се користи за деца на возраст до 8 години (35 kg) - време за полнење 8h. ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА. НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 0.. Category: Product #: S2188 - 11782 Regular price: 8.990 ден. 8.990 Available from: Либерта