Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Автомобил на акумулатор - BMW X5 white
  • Автомобил на акумулатор - BMW X5 white
  • Автомобил на акумулатор - BMW X5 white
  • Автомобил на акумулатор - BMW X5 white
  • Автомобил на акумулатор - BMW X5 white
  • Автомобил на акумулатор - BMW X5 white
  • Автомобил на акумулатор - BMW X5 white
  • Автомобил на акумулатор - BMW X5 white
  • Автомобил на акумулатор - BMW X5 white

Автомобил на акумулатор - BMW X5 white

13.980 ден.15.500 ден.
Шифра на производ: HJ1588 - 17147
Достапност: На залиха
Количина:

Соодветен деца со возраст од 2 до 7 години
Димензии: 121/75/57 cm.
Далечински управувач
Акумулатор 12V7AH*1
2 Мотори 35W*2
Време на полнење: 8-12 часа
Време на возење: до 2 часа
2 Седишта
Максимално оптоварување - 40 kg.
Мултифункционален волан со музички ефекти
Опција за отварање на вратите
Сигурносен појас
Музички ефекти
LED светла од предната и задната страна
MP3 приклучок
USB приклучок
FM радио

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Автомобил на акумулатор - BMW X5 white Соодветен деца со возраст од 2 до 7 години Димензии: 121/75/57 cm. Далечински управувач Акумулатор 12V7AH*1 2 Мотори 35W*2 Време на полнење: 8-12 часа Време на возење: до 2 часа 2 Седишта Максимално оптоварување - 40 kg. Мултифункционален волан со музички ефекти Опција за отварање на вратите Сигурносен појас Музички ефекти LED светла од предната и задната страна MP3 приклучок USB пр.. Category: Product #: HJ1588 - 17147 Regular price: 13.980 ден. 13.980 Available from: Либерта