Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black
 • Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black

Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black

17.980 ден.20.000 ден.
Шифра на производ: CH9988 - 18612
Достапност: На залиха
Количина:

Лиценца од Mercedes-Benz

Акумулатор:  1 x 12V7AH
2 Мотори: 2 x 35W
Димензии: должина 120 x ширина 76.3 x висина 55.2cm
Погодно за деца со возраст од: 3 - 8 Години
Седиште изработено од удобна еко кожа
Максимална тежина: 35kg
2.4G Bluetooth далечински управувач
Копче за стартување
LED светла на предната и задната страна
Индикатор на напон
MP3 конекција со AUX приклучок
USB/TF конекција
Музика и звук при старување
Сигурносен појас
Опција за отварање на вратите


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz A45 black Лиценца од Mercedes-Benz Акумулатор:  1 x 12V7AH 2 Мотори: 2 x 35W Димензии: должина 120 x ширина 76.3 x висина 55.2cm Погодно за деца со возраст од: 3 - 8 Години Седиште изработено од удобна еко кожа Максимална тежина: 35kg 2.4G Bluetooth далечински управувач Копче за стартување LED светла на предната и задната страна Индикатор на напон MP3 конекција со AUX приклучок USB/TF .. Category: Product #: CH9988 - 18612 Regular price: 17.980 ден. 17.980 Available from: Либерта