Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)
 • Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)

Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder)

19.980 ден.22.000 ден.
Шифра на производ: XMX603 - 17707
Достапност: На залиха
Количина:

Должина: 124cm
Ширина: 81cm
Висина: 83cm
Два мотори 2 x 45W 
Aкумулатор – 1 x 12V-7AH 
Соодветен за деца од 3 до 8 години
Маскимално оптоварување - 40 kg.
Две седишта
Далечинско управување
Соответен за две деца
Звук на моторот при стартување
Нов дизајн
MP3, USB, TFT Bluetooth
Сигурносен појас на седиштето
LED светла на предната и задната страна
Суспензија на сите 4 тркала
Опција за отварање на вратите
Максимална брзина: 7MPH ( во зависност од тежината )
Сертификат за квалитет и безбедност: CE/EMC/EN71/EN62115


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Автомобил на акумулатор - UTV Off Road (red spyder) Должина: 124cm Ширина: 81cm Висина: 83cm Два мотори 2 x 45W  Aкумулатор – 1 x 12V-7AH  Соодветен за деца од 3 до 8 години Маскимално оптоварување - 40 kg. Две седишта Далечинско управување Соответен за две деца Звук на моторот при стартување Нов дизајн MP3, USB, TFT Bluetooth Сигурносен појас на седиштето LED светла на предната и задната страна Суспензија на сите 4 тркала Опциј.. Category: Product #: XMX603 - 17707 Regular price: 19.980 ден. 19.980 Available from: Либерта