Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white
  • Автомобил на акумулатор - Range Rover white

Автомобил на акумулатор - Range Rover white

9.500 ден.11.000 ден.
Шифра на производ: HL1638 - 8482
Достапност: На залиха
Количина:


- Димензии: Д95, Ш55, В40цм.​
- Акумулатори:2x6V/5AH
- Мотори: 2x20W
- 2.4G Bluetooth далечинксо за управување
- USB /MP3 приклучоци
- Соодветен за деца со возраст од 2-7 години или до 30kg
- Опција за отварање на вратите
- Музички мелодии
- FM радио
- Предни и задни Led светла
- Сигурносен појас                                                          

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Автомобил на акумулатор - Range Rover white - Димензии: Д95, Ш55, В40цм.​ - Акумулатори:2x6V/5AH - Мотори: 2x20W - 2.4G Bluetooth далечинксо за управување - USB /MP3 приклучоци - Соодветен за деца со возраст од 2-7 години или до 30kg - Опција за отварање на вратите - Музички мелодии - FM радио - Предни и задни Led светла - Сигурносен појас                                                           ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА. НАРА.. Category: Product #: HL1638 - 8482 Regular price: 9.500 ден. 9.500 Available from: Либерта