Најново
Распродадено
Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
  • Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
  • Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
  • Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
  • Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
  • Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow
  • Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow

Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow

4.690 ден.5.500 ден.
Шифра на производ: YMB9788
Достапност: Распродадено
Количина:

Ви го претставуваме новиот електричен мотор – безбеден и лесен мотор за управување од Вашите најмили. Моторот може да се движи по секакви површини. Моторот е изработен од квлитетна и нетоксична пластика со тоа давајќи му удобност и комфорт на Вашето дете. Конструкцијата на моторот е изработена од најквалитетни материјали и затоа моторот има издржлиост до 40 килограми. Моторот е наменет за деца од 2 до 7 годишна возраст.

Карактеристики:

Моторот не само што е забавен туку овозможува и максимална безбедност на Вашите деца. Моторот се вбројува во детските играчки и како таков поседува сертификат EN71. EN71 е сертификат кој ги дефинира и ги обезбедува сите Европски стандарди за квалитет и безбедност.

Мулти- функции

Со притискање на само едно копче Вашето дете ќе ја пушти неговата омилена музика.
Фарови кои го прават моторот реалистичен
Опремен со позиции за напред и назад
Функција за безбедно возење
Моторот доаѓа со унапредена батерија која може да се полни безброј пати. Едно плнење на батеријата обезбедува до 4 часа возење на моторот.

• Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.
• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.
• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.
• Моторот има помошни тркала за да овозможи безбедност на малите моторџии. 
• Можност за поврзување на aux кабелче и usb.
• Димензии на производот: 110х76х36 cm.

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Електричен мотор (110х76х36 cm.) yellow Ви го претставуваме новиот електричен мотор – безбеден и лесен мотор за управување од Вашите најмили. Моторот може да се движи по секакви површини. Моторот е изработен од квлитетна и нетоксична пластика со тоа давајќи му удобност и комфорт на Вашето дете. Конструкцијата на моторот е изработена од најквалитетни материјали и затоа моторот има издржлиост до 40 килограми. Моторот е наменет за деца од .. Category: Product #: YMB9788 Regular price: 4.690 ден. 4.690 Available from: Либерта