Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Мотор на акумулатор - ATV blue
  • Мотор на акумулатор - ATV blue
  • Мотор на акумулатор - ATV blue
  • Мотор на акумулатор - ATV blue
  • Мотор на акумулатор - ATV blue
  • Мотор на акумулатор - ATV blue
  • Мотор на акумулатор - ATV blue

Мотор на акумулатор - ATV blue

6.990 ден.8.500 ден.
Шифра на производ: S601 - 18615
Достапност: На залиха
Количина:

Димензии склопено:
- Д86 cm x Ш56 cm x В66 cm.
Димензии пакувано:
- Д80 cm x Ш48 cm x В36 cm.
Тежина:
- 16 kg.
2 мотори: 2x15W
Акумулатор: 1x6V4,5Ah
2 брзини:(напред/назад)
Тежина на моторот:16kg
Издржливост:35kg
Време на полнење:8 часа
Време на користење: до 1 час
Музички ефекти
Автоматско кочење по отпуштање на педалот


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Мотор на акумулатор - ATV blue ​ Димензии склопено: - Д86 cm x Ш56 cm x В66 cm. Димензии пакувано: - Д80 cm x Ш48 cm x В36 cm. Тежина: - 16 kg. 2 мотори: 2x15W Акумулатор: 1x6V4,5Ah 2 брзини:(напред/назад) Тежина на моторот:16kg Издржливост:35kg Време на полнење:8 часа Време на користење: до 1 час Музички ефекти Автоматско кочење по отпуштање на педалот Вршиме достава до дома. Нарачки на тел: 078/429/865,.. Category: Product #: S601 - 18615 Regular price: 6.990 ден. 6.990 Available from: Либерта