Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Мотор на акумулатор - Rider grey
  • Мотор на акумулатор - Rider grey
  • Мотор на акумулатор - Rider grey
  • Мотор на акумулатор - Rider grey
  • Мотор на акумулатор - Rider grey
  • Мотор на акумулатор - Rider grey

Мотор на акумулатор - Rider grey

6.490 ден.7.500 ден.
Шифра на производ: HL219 - 18614
Достапност: На залиха
Количина:


- димензии: 123x55x74cm
- погон на акумулатор  6V/4.5Ah
- LED светла од предна и задната страна
- музички мелодии до копче за подесување на јачината на звукот
- МP3 приклучок
- препорачана возраст 3+ години
- полнење 6 часа Certificate: CE, EN71, EN62115.
 
ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Мотор на акумулатор - Rider grey - димензии: 123x55x74cm - погон на акумулатор  6V/4.5Ah - LED светла од предна и задната страна - музички мелодии до копче за подесување на јачината на звукот - МP3 приклучок - препорачана возраст 3+ години - полнење 6 часа Certificate: CE, EN71, EN62115.   ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА. НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442. .. Category: Product #: HL219 - 18614 Regular price: 6.490 ден. 6.490 Available from: Либерта