Најново
Распродадено
Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам
  • Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам
  • Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам
  • Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам
  • Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам
  • Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам
  • Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам
  • Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам
  • Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам

Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам

3.980 ден.
Производител: KUNERT
Шифра на производ: GOLD
Достапност: Распродадено
Количина:

Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови...

Санки без зимска вреќа KUNERT- GOLD! - сив рам
Санките имаат опција за монтирање и демонтирање на грбниот наслон, така што вашето дете ќе може да ја користи санката без ограничување на возраста.

Во сетот се вклучени:

• Конструкцијата
• Монтажно демонтирачкиот наслон
• Монтажно демонтирачката рачка за туркање
• Јаже за влеќење на санката

Димензии:

• Ширина на санката 40 cm
• Должина на санката 117 cm

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KUNERT Санка без зимска вреќа - Kunert Gold сив рам Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови... Санки без зимска вреќа KUNERT- GOLD! - сив рам Санките имаат опција за монтирање и демонтирање на грбниот наслон, така што вашето дете ќе може да ја користи санката без ограничување на возраста. Во сетот се вклучени: • Конструкцијата • Монтажно демонтирачкиот наслон • Монтажно демонтирачката рачка за туркање • Јаже за влеќење .. Category: Product #: GOLD Regular price: 3.980 ден. 3.980 Available from: Либерта