Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Tino Stars креветче за бебе 120/60cm.

6.900 ден.
8.000 ден.
  • Производител: KLUPS
  • Шифра:16669
  • Достапност:На залиха

Елегантна изработка и врвен квалитет!

TINO STARS креветчето за бебе доаѓа од фабриката Klups која е позната по долгогодишното искуство во производството на мебел за деца.

Нивната понуда се одликува пред се со сигурна и безбедна, еколошки прифатлива изработка во комбинација со модерен дизајн! 
 
Klups TINO STARS креветчето за бебе со димензии  120x60 cm се монтира многу лесно.

Душекот може да се подесува на три нивоа во зависност од возраста на детето. 

Благодарение на својата цврста конструкција и изрджливост, TINO STARS креветчето е практично и за родителите со повеќе деца. 

Трите странични пречки од оградата може лесно да се извадат со што постарото дете ќе може самостојно да излегува од креветчето. Ивиците се заоблени и спречуваат биола каква повреда. 

Боите кои се користени при изработката на ова креветче се безопасни и се на водена база. 

Изберете го најдоброто за вашето бебе бидејќи креветчето е местото каде што бебето поминува најмногу време.

TINO STARS детското креветче е удобно и идеално за здрав развој на бебето и мирен сон. 

 
Предвиден е за користење од раѓање до 15 kg или 3 ипол години.


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново