Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.
  • TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.
  • TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.
  • TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.
  • TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.

TINO STARS креветче за бебе 120/60cm.

5.980 ден.6.980 ден.
Производител: KLUPS
Шифра на производ: 16669
Достапност: На залиха
Количина:

Елегантна изработка и врвен квалитет!

TINO STARS креветчето за бебе доаѓа од фабриката Klups која е позната по долгогодишното искуство во производството на мебел за деца.

Нивната понуда се одликува пред се со сигурна и безбедна, еколошки прифатлива изработка во комбинација со модерен дизајн! 
 
Klups TINO STARS креветчето за бебе со димензии  120x60 cm се монтира многу лесно.

Душекот може да се подесува на три нивоа во зависност од возраста на детето. 

Благодарение на својата цврста конструкција и изрджливост, TINO STARS креветчето е практично и за родителите со повеќе деца. 

Трите странични пречки од оградата може лесно да се извадат со што постарото дете ќе може самостојно да излегува од креветчето. Ивиците се заоблени и спречуваат биола каква повреда. 

Боите кои се користени при изработката на ова креветче се безопасни и се на водена база. 

Изберете го најдоброто за вашето бебе бидејќи креветчето е местото каде што бебето поминува најмногу време.

TINO STARS детското креветче е удобно и идеално за здрав развој на бебето и мирен сон. 

 
Предвиден е за користење од раѓање до 15 kg или 3 ипол години.


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KLUPS TINO STARS креветче за бебе 120/60cm. Елегантна изработка и врвен квалитет! TINO STARS креветчето за бебе доаѓа од фабриката Klups која е позната по долгогодишното искуство во производството на мебел за деца. Нивната понуда се одликува пред се со сигурна и безбедна, еколошки прифатлива изработка во комбинација со модерен дизајн!    Klups TINO STARS креветчето за бебе со димензии  120x60 cm се монтира многу лесно. Душекот мо.. Category: Product #: 16669 Regular price: 5.980 ден. 5.980 Available from: Либерта