Најново
Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey
 • Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey

Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey

7.980 ден.9.000 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: AVEO
Достапност: На залиха
Количина:


Пробудете ја љубопитноста кај детето!

- Првиот трицикл – нека вашето дете ужива во времето поминато во природа што е можно побргу. 


- Ротирачко седиште – детето најпрво одржува контакт со очите кон родителите, меѓутоа покасно преферира посматрање на околината. 
- Контролна рачка за родителите – овозможува исправување на детскиот трицикл. рачката има опција за прилагодување по висина.

БЕЗБЕДНОСТА НА ПРВО МЕСТО.

- „Слободно тркало“ – дозволува детето самостојно да ги врти педалата додека родителот има потполна контрола над возењето. Оваа функција ги штити и нозете на детето од удари. 


- Сигурносен појас во 3 точки на врзување – појасите се обложени со меки подлоги за додатна удобност. 
- Отворена, мека заштита која ви овозможува лесно да го ставите или извадите детето. 
- Безбедна рачка – гумена рачка која спречува лизгање.
- Челична конструкција – обезбедува цврста и стабилна структура.
- Производот е тестиран и одобрен по Европскиот стандард за сигурност EN 71 -1

ПРАКТИЧНИ РЕШЕНИЈА:

- Квалитетните тркала се изработени од густа, полна гума која гарантира висока отпорност на нерамнини и други неправилности. Тркалата нема потреба да се пумпаат.
- Клизачкото седиште ви овозможува да го откриете вистинското растојаните кое е потребно за детето да може удобно да ги врти педалата.


- Преклопувањето на држачот за нозе е погодна опција за вашето дете додека сеуште не може да достигне до педалата или сака да направи пауза.
- Прозоче на тендата со што ќе го гледате вашето дете во секое време.

УДОБНО ВОЗЕЊЕ:

- Удобно седиште, пространо, направено од квалитетни материјали.
- Тендата гарантира заштита од сонце, дожд и ветер.
- Заштеда на простор – конструкцијата на трицикалот лесно се склопува, а поради своите мали димензии е многу практична за транспорт и склаидрање.
- Материјалот од седиштето и другите делови може лесно да се ивади и може да се пери на 30 ° C.

НЕОПХОДНА ДОДАТНА ОПРЕМА

- Троба за мали предмети – практично место за пари, клучеви или телефон.
- Држач – за кафе кое не сте стигнале да го испиете дома.
- Ѕвонче – му овозможува на детето сите да ги извести дека пристигнува!
- Практична торба – се наоѓа на предната и задната страна од трицикалот и е погодна за складирање на омиленото сокче или играчките.

Тежина: 12, 2 kg.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

​начин на монтирање⤵️⤵️

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-7%

Распродадено

Kinderkraft трицикл - ASTON grey Kinderkraft трицикл - ASTON grey
7.500 ден.6.980 ден.
7.500 ден.6.980 ден.

Распродадено

-9%

Распродадено

Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) platinum grey Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) platinum grey
11.000 ден.9.980 ден.
11.000 ден.9.980 ден.

Распродадено

-9%

Распродадено

Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green Kinderkraft трицикл EASY TWIST (5 in 1) midnight green
11.000 ден.9.980 ден.
11.000 ден.9.980 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft трицикл - AVEO (4 in 1) grey Пробудете ја љубопитноста кај детето! - Првиот трицикл – нека вашето дете ужива во времето поминато во природа што е можно побргу.  - Ротирачко седиште – детето најпрво одржува контакт со очите кон родителите, меѓутоа покасно преферира посматрање на околината.  - Контролна рачка за родителите – овозможува исправување на детскиот трицикл. рачката има опција за прилагодување по ви.. Category: Product #: AVEO 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 7.980 ден. 7.980 Available from: Либерта