Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
Трицикл PULSE grey (2 in 1)
  • Трицикл PULSE grey (2 in 1)
  • Трицикл PULSE grey (2 in 1)
  • Трицикл PULSE grey (2 in 1)
  • Трицикл PULSE grey (2 in 1)

Трицикл PULSE grey (2 in 1)

3.582 ден.3.980 ден.
Шифра на производ: PULSE
Достапност: На залиха
Количина:

- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години, со тежина до 25 kg.
- Тркала изработени од EVA пења која е изржлива и отпорна на пробушување.
- Снабден со сигурносна пластика и подлога за нозете.
- Удобна рачка за родителски контрола.
- Кош за багаж и ранче на рачката.
- Сигурносната пластика и рачката за родителот можат да се одстрануваат и трициклот станува удобен и за поголеми деца.
- Ѕвонче на кормилото.
- Произведен од 100% безопасни материјали.

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ  078/429/865 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Трицикл PULSE grey (2 in 1) - Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години, со тежина до 25 kg. - Тркала изработени од EVA пења која е изржлива и отпорна на пробушување. - Снабден со сигурносна пластика и подлога за нозете. - Удобна рачка за родителски контрола. - Кош за багаж и ранче на рачката. - Сигурносната пластика и рачката за родителот можат да се одстрануваат и трициклот станува удобен и за поголеми деца. - Ѕвонч.. Category: Product #: PULSE Regular price: 3.582 ден. 3.582 Available from: Либерта