Најново
VALDES MONTESSORI Детско креветче 190x90cm
  • VALDES MONTESSORI Детско креветче 190x90cm
  • VALDES MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

VALDES MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

26.990 ден.
Производител: BELIS
Шифра на производ: VALDES
Достапност: На залиха
Количина:

Кревет VALDES Монтесори за деца.

Детскиот кревет VALDES е изработен од масивно дрво, фина изработка, без дополнителен слој. Со комбинација од неколку различни парчиња постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет.
Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер.

Креветот VALDES montessori има дополнителна фиока која може да се користи како дополнителен кревет во случај на потреба или за чување работи.

Внатрешните димензии на детскиот кревет VALDES се 90x190 cm, надворешните димензии се 200x100x201 cm

Напомена * Постелнината, душекот и другите предмети на сликата не се вклучени во цената на производот.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
BELIS VALDES MONTESSORI Детско креветче 190x90cm Кревет VALDES Монтесори за деца. Детскиот кревет VALDES е изработен од масивно дрво, фина изработка, без дополнителен слој. Со комбинација од неколку различни парчиња постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет. Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер. Креветот VALDES montessori има дополнителна фиока која може да се корис.. Category: Product #: VALDES Regular price: 26.990 ден. 26.990 Available from: Либерта