Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Куќа за деца - UNICORN

8.000 ден.
  • Шифра:15170
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

- Интересен дизајн кој ќе го привлече вниманието на вашите деца.
- Големи отвори низ кои во секој момент ќе гледате што се случува внатре во куќата.
- Соодветно за деца со возраст од над 2 години.
- Опција за користење внатре или надвор од домот.
- Изработена од висококвалитетна пластика (нетоксични бои).
- Димензии: 125cm x 100cm x 104cm.

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Kiderkraft количка - NUBI2 sand beige

13.980 ден.

Kiderkraft количка - NUBI2 mystic green

13.980 ден.
-20%

Coccolle количка AMANI (3 in 1) diamond black

11.980 ден. 15.000 ден.
-10%

Kiderkraft количка - RINE classic black

9.490 ден. 10.490 ден.
-25%

Coccolle трицикл URBIO (3 in 1) turquoise tide

5.980 ден. 7.980 ден.
-23%

Kinderkraft EVERYDAY количка за бебе сет 2 во 1 denim

19.900 ден. 25.980 ден.
-29%

Coccolle седиште ATIRA 0-36kg diamond black

7.490 ден. 10.500 ден.

Bebetto Flavio Premium Class 2 in 1

36.900 ден.
-29%

Количка - MILEY black

3.900 ден. 5.500 ден.
-10%

Kiderkraft количка - RINE juicy green

9.490 ден. 10.490 ден.